آیپد پرو نمونه ای از مایکروسافت برای ما کپی می کند و می گوید این اپل است!!

آیا اپل مرغ و مایکروسافت تخم مرغ است؟

0

رایان گاوین، مدیر کل ، اصرار دارد که اپل چیزی جز یک دنبال کننده است.

از لحاظ فنی غیرقابل پیش بینی، فناوریهایی که در زندگی ما به کار رفته است، کمی پیچیده شده است.

آیا اپل مرغ و مایکروسافت تخم مرغ است؟


یا برعکس؟


این سئوال رو برای این می پرسم که مایکروسافت اخیرا  نوعی اطمینان قابل ملاحظه به دست آورده است. اپل صرفا تماشا می کند که مایکروسافت چه کاری انجام می دهد، آن را تحسین می کند و بعد از آن، دقیقا همان کار را انجام دهد.

همانطور که اپل آیپد پرو را معرفی کرد، برخی از مردم تعجب کردند که چگونه این شرکت یک شی که به نظر می رسد یک رایانه لوحی است و به طور پیوسته مانند یک رایانه عمل می کند را ساخته است. آیا این ایده مایکروسافت نبود؟

ريگان گاوين، مدیر کل شركت مایكروسافت، این موضوع را به “Insider Business Insider” سوق داد: “ما سالها در حال تحقیق در مورد محصولات در رده 2 در 1 بوده ایم [اما] هنگامی كه Surface در ابتدا تمام كارها را آغاز كرد، شك نكردیم، از جمله آنها [ اپل] و پس از آن ، iPad Pro یک نمونه واضح از آن است. “

آیا اپل دنبال شد؟ اما همه چیز اپل می سازد جادویی و انقلابی است. شما مطمئنا نمی توانید شعبده بازی دوم در شهر باشید و موفق باشید، آیا می توانید؟

گاوین، حقیقتا، اصرار داشت که آنچه در مورد Surface بسیار هوشمندانه بود این بود که هیچ کدام از محصولات اپل را تقلید نکرد. “در مورد آن فکر کنید، اگر ما به [اپل] نگاه می کردیم، ما محصولی مانند Surface Pro یا Surface Book نمی ساختیم.”

اپل پاسخی به درخواست برای فکر کردن درباره آن نداد.

موضوعی که برای اولین بار به طور منظم بود، از زمانی که تکنولوژی شروع به غلبه بر ذهن انسان کرد، از زمان استیو جابز با افتخار موافقت کرد که “هنرمندان بزرگ سرقت می کنند”، انگشتان اشاره کرده اند و نظرات ذکر شده ساخته شده اند.

در مورد iPad Pro مایکروسافت ممکن است نظری داشته باشد. هنگامی که Surface را راه اندازی کرد، قطعا متفاوت بود. متاسفانه، بازاریابی آن بیشتر از یک نوسان گلف راکون بود و محصول حتی برای مدتی به ذهن نرسیده بود.

پس از آن اپل شروع به تلاش کرد که iPad Pro به طور ناگهانی یک کامپیوتر شود. این امر موجب شد مایکروسافت به زحمت های غیر قابل کنترل تبدیل شود.

از آن زمان، همگرایی نوعی وجود دارد. اپل در حال حاضر اپراتور iPad را به عنوان “قدرتمندترین” عرضه می کند، بلکه می گوید، راحت است.

همکاران من اسکات استین ترجیح دادند ارزیابی بیشتری در بررسی خود ارائه دهند: “هنگامی که شما برای لوازم جانبی مداد و صفحه کلید هزینه پرداخت می کنید، iPad Pro به اندازه یک لپ تاپ خوب هزینه می کند، اما انعطاف پذیری آن را از دست نمی دهد.”

شاید بسیاری از مدیران شرکت های بزرگ از انعطاف پذیری برخوردار نباشند تا ببینند کجا ممکن است از دیگران قرض گرفته یا سرقت کنند.

صبر کنید، آیا مایکروسافت فقط لپ تاپ MacBook Air-ish را، نگاه نکرد؟

آیا مک هنوز مهم است؟ اپل به دلیل اینکه مک بوک پرو بیش از چهار سال در ساخت و ساز بوده است، می گوید چرا ما باید مراقب باشیم.

خروج از سیستم: به تقاطع زندگی آنلاین و زندگی پس از مرگ خوش آمدید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here