به تازگی یکی از گوشی های پرچمدار توسط شرکت HTC معرفی شد. HTC U 11 با گوشی ۵٫۵ اینچی زیبایی است که بنچمارک ها و بررسی ها نشان می دهد که از باتری بسیار خوبی نیز برخوردار است.

HTC U 11 که یکی از زیباترین گوشی های موجود در بازار به دلیل جنس و رنگ بدنه آن است، علاوه بر اینکه پرقدرت ترین دوربین های حال حاضر را در خود جای داده است و کیفیت دوربین سلفی آن بی رقیب است، از پرقدرت ترین پردازنده موجود در بازار به نام Snapdragon 835 نیز بهره می برد.

همه این مشخصات در کنار باتری ۳,۰۰۰ mAh ما را بر آن داشت تا بررس دقیق تری از توانای و کیفیت باتری آن داشته باشیم. بررسی های انجام شده نشان از کیفیت بسیار مطلوب اچ تی ی یو ۱۱ ، خبر می دهد.

باتری U11 ما را تحت تاثیر قرار داد و همانطور که در جدول مشاهده می کنید، بعد از آیفون ۷ پلاس، با اختلاف کمی، بیشترین ماندگاری با ثبت زمان ۹ ساعت و سه دقیقه را به خود اختصاص داده است. این تست با یک نرم افزار استانداری که همیشه برای این تست ها استفاده می شود، و در نور صفحه ۲۰۰ که مناسب برای محیط های داخلی هست، انجام شده است.

باید دقت کنید که iPhone 7 Plus در حالی این رکورد را ثبت کرده است که سیستم عامل و مرورگر آن بصورت کاملا حرفه ای و اختصاصی فقط برای این موبایل بهینه سازی شده است ولی HTC U 11 از سیستم عامل اندرویدی استفاده می کند که از نرم افزارهای عمومی این سیستم عامل، بهره می برند. با این حال در حالت بی کار یا Standby این گوشی نتوانست رکورد مناسبی از خود به جا بگذارد و مصرف باتری آن در این حالت تقریبا زیاد است.

بنچمارک دیگری که HTC U 11 باز هم توانست در آن رکورد خوبی ثبت کند، ثبت شارژ شدن آن است. تقریبا همه گوشی های هوشمند پرچمدار حال حاضر در بازار از تکنولوژی Fast Charging استفاده می کند. برای شارژ HTC U 11 از شارژری که در داخل جعبه این موبایل بود استفاده کردیم و زمان شارژ آن به عنوان یکی از سریعترین شارژ ها به ثبت رسید. این گوشی در ۹۸ دقیقه شارژ می شود که اگر با آیفون ۷ پلاس با ۱۹۷ دقیقه مقایسه کنیم، اختلاف فاحش آنرا حس خواهیم کرد. رقیب HTC U 11 در زمان شارژ را می توان Samsung Galaxy S8 نامید که در ۹۹۹ دقیقه بصورت کامل شارژ می شود.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here